WRZESIEŃ |
||||||
LP | Nazwa imprezy | Kategoria | Termin zawodów | Miejsce zawodów | Komunikat organizacyjny | Komunikat końcowy |
1 | Siatkowa piłka plażowa dziewcząt | LIC | 14.09.2023 godz. 10.00 |
Amfiteatr | KLIKNIJ | WYNIKI |
2 | Siatkowa piłka plażowa chłopców | LIC | 15.09.2023 godz. 9.00 |
Amfiteatr | KLIKNIJ | WYNIKI |
3 | Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców | LIC | 22.09.2023 godz. 9.00 |
Hala MOSIR Popiełuszki |
KLIKNIJ | WYNIKI |
4 | Sztafetowe biegi przełajowe dz./chł. | LIC | 26.09.2023 godz. 9.00 |
Park 700 - lecia Morzysław |
KLIKNIJ | WYNIKI |
5 | Sztafetowe biegi przełajowe dz./chł. | IMS | 26.09.2023 godz. 10.30 |
Park 700 - lecia Morzysław |
KLIKNIJ | WYNIKI |
6 | Sztafetowe biegi przełajowe dz./chł. | ID | 26.09.2023 godz. 12.00 |
Park 700 - lecia Morzysław |
KLIKNIJ | WYNIKI |
7 | Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców | IMS | 29.09.2023 godz. 9:00 |
Hala MOSIR Popiełuszki |
KLIKNIJ | WYNIKI |
PAŹDZIERNIK |
1 | Unihokej dziewcząt | ID | 2.10.2023 godz. 8.30 |
SP 9 | KLIKNIJ | WYNIKI |
2 | Unihokej chłopców | ID | 3.10.2023 godz. 8.30 |
SP 9 | KLIKNIJ | WYNIKI |
3 | Unihokej dziewcząt | IMS | 5.10.2023 godz. 8.30 |
SP 9 | KLIKNIJ | WYNIKI |
4 | Unihokej chłopców | IMS | 4.10.2023 godz. 8.30 |
SP 9 | KLIKNIJ | WYNIKI |
5 | Drużynowy badminton dziewcząt i chłopców | ID | 6.10.2023 godz.9:00 |
Hala MOSIR Popiełuszki | KLIKNIJ | WYNIKI |
6 | Drużynowe pływanie dziewcząt i chłopców | LIC | 11.10.2023 godz. 9.00 |
Basen Szymanowskiego | KLIKNIJ | WYNIKI |
7 | Drużynowe pływanie dziewcząt i chłopców | IMS | 11.10.2023 godz. 10.30 |
Basen Szymanowskiego | KLIKNIJ | WYNIKI |
8 | Drużynowe pływanie dziewcząt i chłopców | ID | 11.10.2023 godz. 12.00 |
Basen Szymanowskiego | KLIKNIJ | WYNIKI |
9 | Drużynowy tenis stołowy dziewcząt | IMS | 17.10.2023 godz. 9.00 |
SP 15 | KLIKNIJ | WYNIKI |
10 | Drużynowy tenis stołowy chłopców | IMS | 18.10.2023 godz. 9.00 |
SP 15 | KLIKNIJ | WYNIKI |
11 | Unihokej dziewcząt | LIC | 12.10.2023 godz. 9:00 |
Hala MOSIR Popiełuszki | KLIKNIJ | WYNIKI |
12 | Unihokej chłopców | LIC | 13.10.2023 godz. 9:00 |
Hala MOSIR Popiełuszki | KLIKNIJ | WYNIKI |
13 | Drużynowy tenis stołowy dziewcząt | LIC | 24.10.2023 godz. 9.00 |
ZSBiKZ | KLIKNIJ | WYNIKI |
14 | Drużynowy tenis stołowy chłopców | LIC | 25.10.2023 godz. 9.00 |
ZSBiKZ | KLIKNIJ | WYNIKI |
15 | Drużynowy tenis stołowy dziewcząt | ID | 26.10.2023 godz. 10.30 |
SP TS | KLIKNIJ | WYNIKI |
16 | Drużynowy tenis stołowy chłopców | ID | 27.10.2023 godz. 10.30 |
SP TS | KLIKNIJ | WYNIKI |
LISTOPAD |
1 | Piłka ręczna dziewcząt | LIC | 7.11.2023 godz. 8.30 |
Hala MOSiR RONDO | KLIKNIJ | WYNIKI |
2 | Piłka ręczna chłopców | LIC | 8.11.2023 godz. 8.30 |
Hala MOSiR RONDO | KLIKNIJ | WYNIKI |
3 | Drużynowe szachy dziewcząt i chłopców | LIC | 9.11.2023 godz. 9.00 |
SP 9 | KLIKNIJ | WYNIKI |
4 | Drużynowe szachy dziewcząt i chłopców | IMS | 9.11.2023 godz. 9.00 |
SP 9 | KLIKNIJ | WYNIKI |
5 | Drużynowe szachy dziewcząt i chłopców | ID | 9.11.2023 godz. 9.00 |
SP 9 | KLIKNIJ | WYNIKI |
6 | Koszykówka dziewcząt | IMS | 14.11.2023 godz. 8.30 |
Sala MOSiR Dworcowa | KLIKNIJ | WYNIKI |
7 | Koszykówka chłopców | IMS | 15.11.2023 godz. 8.30 |
Sala MOSiR Dworcowa | KLIKNIJ | WYNIKI |
8 | Koszykówka dziewcząt | ID | 28.11.2023 godz. 9.00 |
Sala MOSiR Dworcowa | KLIKNIJ | WYNIKI |
9 | Koszykówka chłopców | ID | 27.11.2023 godz. 8.30 |
Sala MOSiR Dworcowa | KLIKNIJ | WYNIKI |
GRUDZIEŃ | ||||||
1 | Futsal | ID | 6.12.2023 godz. 8.30 |
Hala MOSIR RONDO | KLIKNIJ | WYNIKI |
2 | Futsal | IMS | 7.12.2023 godz. 8.30 |
Hala MOSIR RONDO | KLIKNIJ | WYNIKI |
3 | Futsal | LIC | 5.12.2023 godz. 8.30 |
Hala MOSIR RONDO | KLIKNIJ | WYNIKI |
4 | Koszykówka dziewcząt | LIC | 14.12.2023 godz. 8.30 |
Sala MOSIR Dworcowa | KLIKNIJ | WYNIKI |
5 | Koszykówka chłopców | LIC | 13.12.2023 godz. 8.30 |
Sala MOSIR Dworcowa | KLIKNIJ | WYNIKI |
STYCZEŃ | ||||||
1 | Piłka ręczna dziewcząt | ID | 9.01.2024 godz. 8.30 |
Hala MOSIR RONDO | KLIKNIJ | WYNIKI |
2 | Piłka ręczna chłopców | ID | 10.01.2024 godz. 8.30 |
Hala MOSIR RONDO | KLIKNIJ | WYNIKI |
3 | Piłka ręczna dziewcząt | IMS | 16.01.2024 godz. 8.30 |
Hala MOSIR RONDO | KLIKNIJ | WYNIKI |
4 | Piłka ręczna chłopców | IMS | 17.01.2024 godz. 8.30 |
Hala MOSIR RONDO | KLIKNIJ | WYNIKI |
5 | Piłka siatkowa dziewcząt ELIMINACJE | LIC | 23.01.2024 godz. 9.00 |
Sala MOSIR Dworcowa/I LO | KLIKNIJ | WYNIKI |
6 | Piłka siatkowa chłopców ELIMINACJE | LIC | 24.01.2024 godz. 9.00 |
Sala MOSIR Dworcowa/I LO | KLIKNIJ | WYNIKI |
7 | Piłka siatkowa dziewcząt | IMS | 26.01.2024 godz. 9.00 |
Hala MOSIR Popiełuszki | KLIKNIJ | WYNIKI |
8 | Warcaby klasyczne dziewcząt i chłopców |
IMS | 30.01.2024 godz. 8.30 |
SP 9 | KLIKNIJ | WYNIKI |
9 | Warcaby klasyczne dziewcząt i chłopców |
ID | 30.01.2024 godz. 8.30 |
SP 9 | KLIKNIJ | WYNIKI |
LUTY | ||||||
1 | Piłka siatkowa chłopców | IMS | 2.02.2024 godz. 9.00 |
Hala MOSIR Popiełuszki | KLIKNIJ | WYNIKI |
2 | Piłka siatkowa dziewcząt FINAŁ | LIC | 7.02.2024 godz. 9.00 |
Sala MOSIR Dworcowa | KLIKNIJ | WYNIKI |
3 | Piłka siatkowa chłopców FINAŁ | LIC | 8.02.2024 godz. 9.00 |
Sala MOSIR Dworcowa | KLIKNIJ | WYNIKI |
MARZEC | ||||||
1 | Piłka siatkowa dziewcząt | ID | 1.03.2024 godz.9.00 |
Hala MOSIR Popiełuszki | KLIKNIJ | WYNIKI |
2 | Piłka nożna chłopców ELIMINACJE Grupa A | LIC | 5.03.2024 godz. 9.00 |
II LO | KLIKNIJ | WYNIKI |
3 | Piłka nożna chłopców ELIMINACJE Grupa B | LIC | 6.03.2024 godz. 9.00 |
ZSGE | KLIKNIJ | WYNIKI |
4 | Piłka siatkowa chłopców | ID | 8.03.2024 godz. 9.00 |
Hala MOSIR Popiełuszki | KLIKNIJ | WYNIKI |
5 | Piłka nożna chłopców ELIMINACJE Grupa A | IMS | 12.03.2024 godz 9.00 |
SP 3 | odwołane | odwołane |
6 | Piłka nożna chłopców ELIMINACJE Grupa B | IMS | 13.03.2024 godz 9.00 |
SP 9 | odwołane | odwołane |
7 | Piłka nożna dziewcząt | ID | 14.03.2024 godz. 9.00 |
SP 6 | odwołane | odwołane |
8 | Piłka nożna chłopców FINAŁ | LIC | 15.03.2024 godz. 10:00 |
Orlik MOSIR Leszczynowa | KLIKNIJ | WYNIKI |
9 | Piłka nożna chłopców ELIMINACJE Grupa A | ID | 19.03.2024 godz.9.00 |
SP 3 | KLIKNIJ | WYNIKI |
10 | Piłka nożna chłopców ELIMINACJE Grupa B | ID | 20.03.2024 godz. 9.00 |
SP 9 | KLIKNIJ | WYNIKI |
11 | Piłka nożna chłopców FINAŁ |
IMS | 21.03.2024 godz. 9:00 |
Orlik MOSIR Leszczynowa | KLIKNIJ | WYNIKI |
12 | Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców | LIC | 25.03.2024 godz. 9.00 |
Park Leśny Stadion Dmowskiego | KLIKNIJ | WYNIKI |
13 | Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców | IMS | 25.03.2024 godz. 10.30 |
Park Leśny Stadion Dmowskiego | KLIKNIJ | WYNIKI |
14 | Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców | ID | 25.03.2024 godz. 12.00 |
Park Leśny Stadion Dmowskiego | KLIKNIJ | WYNIKI |
KWIECIEŃ | ||||||
1 | Piłka nożna chłopców FINAŁ | ID | 9.04.2024 godz. 10.00 |
Orlik MOSIR Leszczynowa | KLIKNIJ | WYNIKI |
2 | Piłka nożna dziewcząt FINAŁ | LIC | 10.04.2024 godz. 9.00 |
Orlik MOSIR Leszczynowa | KLIKNIJ | WYNIKI |
3 | Szkolna Drużynowa Liga LA dziewcząt i chłopców | IMS | 12.04.2024 godz. 9.30 |
Stadion ANS LA | KLIKNIJ | WYNIKI |
4 | Trójbój LA dziewcząt i chłopców | ID | 16.04.2024 godz. 10.00 |
Stadion ANS LA | KLIKNIJ | WYNIKI |
5 | Czwórbój LA dziewcząt i chłopców | ID | 18.04.2024 godz. 10.00 |
Stadion ANS LA | KLIKNIJ | WYNIKI |
6 | Koszykówka 3x3 dziewcząt i chłopców | ID | 24.04.2024 godz. 9.00 |
Sala Dworcowa | KLIKNIJ | WYNIKI |
7 | Siatkowa piłka plażowa dziewcząt | IMS | 25.04.2024 godz. 10.00 |
Hala Popiełuszki | KLIKNIJ | WYNIKI |
8 | Siatkowa piłka plażowa chłopców | IMS | 26.04.2024 godz. 10.00 |
Hala Popiełuszki | KLIKNIJ | WYNIKI |